U bent hier: Home » Handicare Gemino 20

Onderhoudsbeurt en reparatie aan huis!
Wij bieden onze klanten storting hulp, onderhouds- en reparatie service aan huis door heel Nederland. Lees meer
★★★★★1 reviews
Handicare Gemino 20
Prijs: € 249.00 € 307.38 je bespaart € 58.38 (18%)Onderhoud & reparatie aan huis door heel Nederland
Altijd gratis bezorging & retour
30 dagen bedenktijd
Laagste prijsgarantie
Gratis 1 jaar pick up en return bij garantie
Webshop keurmerk
Al meer dan 25.000 tevreden klanten gingen u voor
Beste rollatorwinkel van 2018
Levertijd: 3 werkdagen
Klik hier voor uitleg over de bestelprocedure
Accessoires bundel voordeel
+ | ![]() |
Handicare Ruggensteun Informatie |
€ 42.00 |
+ | ![]() |
Handicare Stokhouder Informatie |
€ 25.00 |
+ | ![]() |
Handicare Tafelblad Informatie |
€ 34.00 |
- Productomschrijving
- Specificaties
Handicare Gemino 20
De Handicare Gemino 20 is het instapmodel van de Gemino serie. Hij heeft hetzelfde frame als de Gemino 30, welke bekend staat om zijn mooie design. Hij komt in de kleur zilvergrijs en is voorzien van een afneembaar netje.Producteigenschappen
De Handicare Gemino 20 heeft een hoge prijs-/kwaliteitverhouding. Hij is leverbaar in 3 hoogte maten. De handvatten kunnen eenvoudig met een handig hendeltje op hoogte worden gezet. Er is weinig kracht voor nodig om de handremmen te bedienen en hij remt heel direct en krachtig. Op de Gemino 20 zit ook een parkeerrem die u bedient door de remmen naar beneden te klikken.
De rollator is eenvoudig in de breedte dicht te vouwen door met een hand de lus op het zitje naar boven te trekken. Hij springt dan automatisch in een slot, zodat hij niet onverwachts open kan klappen. Om de rollator weer rijklaar te maken drukt u het zitje weer naar beneden.
Hij heeft 4 wat hardere, slijtvaste wielen waardoor hij heel licht stuurt.
Standaard opties
5 jaar garantie.
Uitneembaar boodschappennetje
Zitje

Deze artikelen zijn wellicht ook interessant voor u
-
Drive D-Lite 24"
• Lichtgewicht
• Opvouwbare rugleuning
• Beensteunen verstelbaar
★★★★★ 1 reviews 5 werkdagen
€ 299.00 -
Trionic Veloped regenhoes over zitting en mand
★★★★★ 0 reviews 3 werkdagen
€ 29.95 -
Excel G-Logic
• Makkelijk inklapbaar
• Licht van gewicht
• Drie framekleuren
★★★★★ 1 reviews Op werkdagen voor 12:00 besteld? Morgen in huis! € 385.00 -
Assist a Tray
★★★★★ 0 reviews 6 werkdagen
€ 170.00
Reviews
Wel prijzig maar een kwaliteit product
Ik ben een 69 jarige vrouw met niet zoveel kracht in mijn handen en balans problemen.
Wat goed is aan deze rollator is de mogelijkheid om hem zijdelings dicht te klappen. Hoe hij gebouwd is en zijn ontwerp. Er kunnen veel boodschappen in de tas en hij is licht. Ik loop nu veel meer wat ik merk in mijn gezondheid.
Minder goed is dat de ruggensteun niet aangepast kan worden. Door de ronde buisvorm kunnen er geen standaard accessoires op worden gezet. Hierdoor moest ik de dure accessoires van Gemino erbij kopen. Vooral de paraplu houder is te hoog geprijsd.